Jdi na obsah Jdi na menu
 


muzikál ze střední 1 děj

13. 12. 2007

Tento příběh je o lidech, kteří v Mexiku studují střední školu (East High school). Dvě hlavní postavy jsou: Troy Bolton a Gabriella Montez. Troy a Gabriella se poprvé setkají na jedné Silvestrovské párty. Oba jsou vybráni, aby zazpívali na karaoke píseň "The start of something new". Po Silvestru ale přijde rozloučení. Jenomže Gabi se se svou matkou přestěhuje právě do Mexika a tak se s Troyem znovu setkávají. Spolu se příhlásí do soutěže ve zpěvu-do školního Muzikálu. Nic ale není jednoduché. Jelikož je Troy kapitánem basketbalového týmu, jeho otec (trenér) a ostatní kamarádi z družstva mu jeho rozhodnutí mají za zlé. Proto se společní kamarádi Troye a Gabrielly dohodnou na radikální dohodě- Troye a Gabi rozhádají... Ale vše dopadne dobře... Oba se zase usmíří, ale další překážkou jsou sourozenci Sharpay a Ryan Evans, kteří jsou hvězdami školy. Stejně tak se přihlásili do pěvecké soutěže. Troy a Gabriella před celou školou zazpívají píseň "Breaking free" a je konec školního roku. Tým Wildcat ještě odehraje důležitý zápas, který samozřejmě vyhrají a pak hurá na prázdniny...

High school

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář